STRAŠIDELNÝ VÍKEND V LÁZNÍCH LIBVERDA 4.11. - 6.11.2022

Zobrazení: 113

V pátek jsme se za deštivého odpoledne sešli u školy a po 15 hodině vyrazili na cestu. Ta se nám tentokrát protáhla kvůli nehodě asi na 4 hodiny, ale i přesto jsme dorazili v pořádku a hlavně pořádně vyhladovělí. Po příjezdu jsme se hned ubytovali, navečeřeli a pustili strašidelnou pohádku COCO. Únava si vyžádala svoje a po pohádce jsme téměř všichni okamžitě usnuli.

Číst dále

Letní integrační tábor " Madagascar " 15.8.-22.8.22

Zobrazení: 295

Po týdenním odpočinku jsme se znovu všichni setkali na posledním, třetím turnusu letního tábora s názvem „Madagaskar“. Turnus se opět konal na našem oblíbeném místě, na Benecku. Náš areál jsme tentokrát zaplnili různorodými zvířátky.

Číst dále

Letní integrační tábor "Byl jednou jeden život" 31.7.-7.8.22

Zobrazení: 292

Nestačili jsme se ani rozkoukat a už jsme se ocitli na druhém turnusu letního tábora pod názvem „Byl jednou jeden život“ opět na Benecku, kam všichni jezdíme tak rádi. Tentokrát na nás čekal program, při kterém se všichni účastníci dozvěděli a při nejrůznější hrách si i vyzkoušeli, jak to funguje v celém lidském těle.

Číst dále

CHORVATSKO 27.5. 6.6. 2022

Zobrazení: 287

V pátek 27.5. odpoledne jsme nasedli do autobusu a vyrazili na naše obvyklé místo v Chorvatsku – Živogošće. Po příjezdu jsme se ubytovali, vybalili kufry a rovnou jsme si to namířili k moři. Bylo vidět, že jsme se všichni těšili, jelikož jsme do něj velmi rychle naskákali a pořádně se vyřádili. Ale abychom se stále jen tak nepovalovali na pláži, naplánovali jsme si pár výletů, procházek a her.

Číst dále

VÍKENDOVÝ POBYT LOMNICE NAD POPELKOU 11. - 13.2.2022

Zobrazení: 274

V pátek 11.2. jsme se plní očekávání sešli před Základní školou Jarov. Poté co se všichni nasoukali do autobusu, jsme konečně vyrazili vstříc valentýnskému víkendu. Cesta nám příjemně ubíhala a zhruba po 2 hodinkách jsme dorazili do Hotelu Vyhlídka v Lomnici nad Popelkou.

Číst dále