Pohádková ulička Dny města Štramberk 16.9.2023

Zobrazení: 12

Letošní pohádková ulička nás zavedla do říše Sněhurky a 7 trpaslíků. Zlá královna začarovala Sněhurku, a tak jsme se ji vydali zachránit. Na trase nás čekalo 5 stanovišť. Hned na startu děti přivítal trpaslík Šmudla, rozdal kartičky na plnění úkolů a poslal na trasu.

Číst dále

POHÁDKOVÝ LES 22.4.2023

Zobrazení: 70

V sobotu 22.dubna 2023 jsme se s Raráškem a celým Štramberkem zapojili  do akce s názvem Pohádkový les, který se každoročně koná u příležitosti oslav Dne Země.

Číst dále

Vánoční dílny 10.12.2022

Zobrazení: 42

V sobotu jsme se sešli v DDM ve Štramberku s předvánoční náladou a energií k tvoření a řádění. Ve spolupráci s DDM jsme se vrhli na výrobu vánočních výrobků, dárků pro rodiče či jen tak pro naší radost.

Číst dále

Strašidlení s Rarášky 19. - 20.11.2022

Zobrazení: 54

V sobotu ráno dorazily děti v plném nadšení do Domu dětí a mládeže ve Štramberku. Všichni vedoucí se na děti těšili a připravili si pro ně v tělocvičně strašidelnou výzdobu a překážkovou dráhu.

Číst dále

Přednáška autismus v praxi 4.3.2022

Zobrazení: 194

V horních prostorách DDM Štramberk – v podkroví probíhala přednáška “Autismus v praxi“. Přednášející byla paní psycholožka Mgr. Klára Matuštíková působící v Brně.

Číst dále

Maškaráček Rarášek 19.2.2022

Zobrazení: 310

V sobotu jsme se zúčastnili akce pro děti se speciálními potřebami, a nejen pro ně, která se konala v DDM ve Štramberku. Pod vedením týmu z Rarášku, pomocných sil členů z Raracha a DDM jsme připravili dílničky, kde si děti mohly vytvořit škrabošku buď dle předlohy (víla, Spiderman, Batman, Elza) nebo podle svých vlastních představ.

Číst dále