Velikonoční Rarášek 23.-24.3.2024

Zobrazení: 7

V sobotu po příchodu všech dětí jsme se procházkou za doprovodu sluníčka vydali do nedalekého městečka Kopřivnice, kde nás čekala exkurze na Hasičárně. S místními dobrovolnými hasiči jsme si vyzkoušeli držení hadice, stříkání vody na určité místo, zjistili jsme, co se z výbavy jak používá, viděli jsme a zkusili obleky hasičů do vody a do požáru.

Číst dále

Maškarní srdíčkový rej 10. 11. 2. 2024

Zobrazení: 24

Den se se dnem opět sešel a měli jsme tu další víkendovou akci Raráška. Docela řádila nemocnost, ale my, co jsme se tomu vyhnuli, jsme se sešli v sobotu, hodili věci do svých skříněk a vyrazili vstříc zážitkům.

Číst dále

Vánoční dílny 9.12.2023

Zobrazení: 61

Jako každý rok, tak i letos nás čekaly vánoční dílny plné zajímavých a kreativních stanovišť, den plný zábavy a atrakcí. Po ranním přivítání dětí jsme se pustili do vyrábění v dílničkách.

Číst dále

PUTOVÁNÍ S BÍLOU PANÍ 14.-15.10. 2023

Zobrazení: 79

To by bylo, abychom si neudělali strašidelný víkend.

V sobotu ráno hned u vchodu všechny přivítala Bílá paní, která děti provázela celým víkendem. Všichni jsme proto oblíkli své kostýmy a vyrazili za zábavou.

Číst dále

Pohádková ulička Dny města Štramberk 16.9.2023

Zobrazení: 56

Letošní pohádková ulička nás zavedla do říše Sněhurky a 7 trpaslíků. Zlá královna začarovala Sněhurku, a tak jsme se ji vydali zachránit. Na trase nás čekalo 5 stanovišť. Hned na startu děti přivítal trpaslík Šmudla, rozdal kartičky na plnění úkolů a poslal na trasu.

Číst dále

POHÁDKOVÝ LES 22.4.2023

Zobrazení: 130

V sobotu 22.dubna 2023 jsme se s Raráškem a celým Štramberkem zapojili  do akce s názvem Pohádkový les, který se každoročně koná u příležitosti oslav Dne Země.

Číst dále

Vánoční dílny 10.12.2022

Zobrazení: 86

V sobotu jsme se sešli v DDM ve Štramberku s předvánoční náladou a energií k tvoření a řádění. Ve spolupráci s DDM jsme se vrhli na výrobu vánočních výrobků, dárků pro rodiče či jen tak pro naší radost.

Číst dále