PUTOVÁNÍ S BÍLOU PANÍ 14.-15.10. 2023

Zobrazení: 93

To by bylo, abychom si neudělali strašidelný víkend.

V sobotu ráno hned u vchodu všechny přivítala Bílá paní, která děti provázela celým víkendem. Všichni jsme proto oblíkli své kostýmy a vyrazili za zábavou.

Navštívili jsme dílny, ve kterých jsme si vyrobili podzimníčka, náramek z přírodnin, netopýra z vlastních ruček a na plátno malovali vše, co nás zrovna napadlo. V sále čekala nachystaná překážková dráha, aktivity se strašidly, malování na obličej a diskotéka. Po vydatném obědě jsme si na chvíli dáchli u filmu a vyrazili směr Trúba.

Bílá paní nám ukázala různá zákoutí Štramberka a zavedla nás přímo na hrad, kde jsme vyšlapali spoustu schodů až úplně nahoru na ochoz, odkud byl nádherný výhled. Po příchodu zpět na domeček, ve kterém jsme byli ubytovaní, jsme naplnili břicha večeří a chystali se na strašidelnou noční stezku plnou zajímavých a zábavných úkolů. 10 úkolů, všude samý netopýr a pavouk, dýně a duchové, kostlivci a dokonce i drak, který číhal úplně na konci. Ale i toho jsme zvládli a ze slizu jsme si každý vylovili svou sladkou odměnu.

Po stezce jsme si umyli zoubky, převlíkli do pyžam, zapadli do dek, abychom si pořádně odpočali po náročném dni a usínali jsme v rytmu kytary u známých písní. Hned ráno po snídani jsme si ještě zařádili v tělocvičně a herničce formou diskotéky, malování obrázků a povídání si o tom, jaké zážitky si odnášíme domů.

Bílá paní všechny odměnila malovanými taškami s výtvory, sladkostmi a upomínkovými listy z této strašidelně povedené akce.

Děkujeme rodičům za projevenou důvěru, dětem za příjemně strávený víkend a Raráškům za nasazení a lásku vloženou do těchto akcí.

Strašidla a Bílá paní