Maškarní rej 11.-12.2.2023

Zobrazení: 95

Přípravy proběhly v plném proudu a v sobotu ráno jsme mohli vesele vítat naše milé Rarášky na maškarní řádění.

Hned jsme se pustili do tvoření masek, zajímavých klaunů s balonky a nebo do veselé ruličky na konfety. Jelikož se blíží i Valentýn, nazdobili jsme si kolíček se srdíčky různých velikostí, vybarvili, namalovali a ozdobili tak, aby se našim rodičům či případným láskám moc líbil. Mezitím jsme měli nachystanou opičí dráhu v tělocvičně, kde jsme řádili v rytmu hudby a veselých disciplín. Svačinu nám rozdal Mimoň, a to banány, které byly nazdobené jako zábavné postavičky z filmu. Kdo se cítil unaveně nebo měl chvíli, mohl se pozastavit v klubíku a pohrát si s hračkami.

K obědu jsme si dali domácí sekanou s bramborovou kaší a hned potom jsme zalezli pod deky a sledovali film Hotel Transylvánie. Po odpoledním klidu jsme se pořádně navlékli do venkovních věcí a vyrazili ven po stezce našeho klauna. Vydali jsme se po fáborkách, které nás vždy dovedly k úkolům, které jsme zdatně splnili a dostali za každý razítko do svého bodování. Sbírání míčků, házení kruhů na terč, skládání puzzle, jízda na koni a další. Na konci celé trasy jsme si vysloužili úžasnou frkačku, se kterou jsme si zazpívali v rytmu kytary naše známé písničky a k tomu pojídali dobroty.

Dali jsme si svačinu (domácí buchty pečené s láskou) a nachystali se na diskotéku. Disko proběhlo v kostýmech, jeden hit za druhým a zatrsali jsme si s naší zumba tanečnicí Klarinetem. Bylo to moc super, zábava frčela na sto procent, každý si našel to své. Žízeň jsme zaháněli v místním havajském baru, ve kterém byly ovocné špízy, melounovo-bonbónový drink taktéž plný ovoce, deštníčky a brčka a možnost vyfotit se s rekvizitami. Kdo chtěl, byla možnost si nechat namalovat od Lucky něco hezkého, tematického na obličej.

K večeři jsme si dali buřtguláš a den zakončili filmem Čertí brko. Vyspali jsme se dorůžova a ráno jsme po snídani ještě řádili v tělocvičně a klubíku dokud si nás nevyzvedli rodiče.

Všem zúčastněným děkujeme za prima víkend a budeme se těšit na další fajn chvíle a zážitky.

Rarášci