VALENTÝNSKÁ VÍKENDOVKA 16.2. - 18. 2. 2024

Zobrazení: 34

Valentýnskou víkendovkou jsme zahájili letošní aktivity spolku. V pátek 16.2. jsme se všichni, v hojném počtu, sešli u školy a kolem 15. hodiny vyrazili do malebné vesničky Ktová, která leží pod zříceninou hradu Trosky. Po brzkém příjezdu jsme se hned ubytovali v krásných a útulných pokojíčcích na statku Ktová. Romantická atmosféra na nás dýchla hned po příjezdu.

Hned po vybalení věcí jsme vyrazili na boloňské špagety a kofolu. 😊Po  báječné večeři na nás čekalo kino a romantický film. Po skončení jsme se rozešli do pokojů a postýlek. Všichni jsme se už těšili na sobotní nabitý program.

Ráno jsme se dosyta najedli u švédských stolů a hned začali vyrábět zajímavé valentýnské výrobky na dílnách. Nejen, že jsme si vytvořili přívěsek ve tvaru srdíčka, obtiskovali svá chodidla do tvaru srdce, ale také jsme si vyráběli náramky a řetízky, u kterých jsme se naprosto vyřádili. Během dílen na nás čekalo také velké množství zamilovaných omalovánek a valentýnských úkolů.

Čas uplynul rychle a najednou už kolem nás voněl guláš s knedlíkem. 😊Po poledním klidu na nás čekala valentýnská stezka, která byla provázena úkoly, jako například obejmout strom, dát pusu svému kamarádovi, udělat stopu ve tvaru srdce, zatancovat na píseň, vyluštit srdcový labyrint a všichni společně jsme vytvořili velké srdce. Za každý splněný úkol, přišla lízátková odměna.

Po návratu jsme slupli svačinu a měli volnou zábavu, převážně jsme ale hráli společenské hry. Po večeři jsme se už nemohli všichni dočkat valentýnské diskotéky, na kterou jsme se převlékli do barev lásky. Během tancování proběhlo i focení, které zpestřilo celou diskotéku.

Byl to náročný den a tak jsme všichni rádi hupsli do pelíšků a hned usnuli.

V neděli ráno po snídani jsme ještě stihli foto koutek, který naše aktivity dovedl k dokonalosti. Všem to moc slušelo a fotky se moc povedly.

Pak už jen sbalit věci, trochu uklidit pokojíčky a hurá na jídlo. Čekala na nás rajská s kolínky. Po obědě ještě douklidit a hurá zpět do Prahy.

Všem účastníkům a členům Rarachu děkujeme za účast.

Moc děkujeme personálu ubytování na statku Ktová za vstřícný přístup. Velké díky patří i panu J. Veselému, který nás vždy bezpečně a v pořádku doveze na místo a zpět domů. A v neposlední řade děkujeme Vám rodičům za důvěru a svěření svých ratolestí.

Hlavas