Letní integrační tábor " DISNEY " 9.8.-18.8.23

Zobrazení: 28

Hned první den 3.turnusu s názvem Walt Disney jsme se seznámili s Mickey a Minnie, kteří nás uvítali a uvedli do světa pohádek. Po vybalení věcí a ubytování na pokojích jsme se rozřadili do družstev – Mickey Mouse, Rychlá rota, Medvídek Pú, Kačeří příběhy a Příšerky s.r.o. a mohli si začít užívat celotáborou hru.

Číst dále

Letní integrační tábor " Cesta kolem světa " 1.7.-9.7.23

Zobrazení: 68

Den po rozdáni vysvědčení jsme se opět sešli na Benecku na 1. letošním turnusu, tentokrát s tématem Cesta kolem světa. Po ubytovaní na pokojích a večeři nás přivítal bankéř Sullivan v Londýne. Na scéně se pak objevil Willy Fog, který se v místních novinách dočet, že svět se dá obejít během pouhých devíti dnů.

Číst dále

CHORVATSKO ROGOZNICA od 1. 6. do 11. 6. 2023

Zobrazení: 43

Ve čtvrtek 1. 6., na Den dětí se celá posádka sešla u Základní a Mateřské školy Jarov, abychom se vydali společně za Odysseem do námi neprobádaného města Rogoznica v Chorvatsku. Jako správní námořníci jsme se na cestu poctivě připravili a nakoupili si dostatek zásob jídla a pití na celý náš pobyt. Kvůli nakládání zásob se nám start výpravy trošičku protáhnul, ale pak už cesta utíkala rychle a na další den v ranních hodinách jsme byly na místě.

Číst dále

VÍKENDOVÝ POBYT V ČESKÉM ŠVÝCARSKU 24.2. 26.2.2023

Zobrazení: 56

Letošní rok jsme zahájili první víkendovou akcí, kterou jsme naplánovali v Českém Švýcarsku, konkrétně ve Starých Křečanech, které leží téměř ve Šluknovském výběžku. Hlavním důvodem víkendového pobytu bylo vyhnání Morany – tedy vyhnat zimu. ?

Číst dále