Rarach vítá jaro 12.4. - 16.4.2024

Zobrazení: 28

V pátek 12.4. jsme se jako již tradičně sešli před Základní školou na Jarově. Po bleskurychlém nalodění do autobusu jsme se vyrazili plni očekávání směr Třeboň. Náš svižný start byl ovšem hned zpočátku zaříznut ucpanými silnicemi.

Číst dále

VALENTÝNSKÁ VÍKENDOVKA 16.2. - 18. 2. 2024

Zobrazení: 53

Valentýnskou víkendovkou jsme zahájili letošní aktivity spolku. V pátek 16.2. jsme se všichni, v hojném počtu, sešli u školy a kolem 15. hodiny vyrazili do malebné vesničky Ktová, která leží pod zříceninou hradu Trosky. Po brzkém příjezdu jsme se hned ubytovali v krásných a útulných pokojíčcích na statku Ktová. Romantická atmosféra na nás dýchla hned po příjezdu.

Číst dále

ARMY VÍKEND DEŠTNÉ V ORLICKÝCH HORÁCH 20. 22. 10. 2023

Zobrazení: 113

 

V pátek po obědě jsme vyrazili na poslední víkendovku v tomhle roce, a to na ARMY Víkend do Orlických hor. Cesta uběhla poměrně rychle a před 18. hodinou jsme už vystupovali u Horské chaty START v Deštné. Hned jsme se ubytovali a dali si večeři. Po ní jsme zhlédly film Copak je to za vojáka a šli jsme odpočívat, abychom sobotní nároční výcvik bez problému zvládli.

Číst dále

Letní integrační tábor " DISNEY " 9.8.-18.8.23

Zobrazení: 107

Hned první den 3.turnusu s názvem Walt Disney jsme se seznámili s Mickey a Minnie, kteří nás uvítali a uvedli do světa pohádek. Po vybalení věcí a ubytování na pokojích jsme se rozřadili do družstev – Mickey Mouse, Rychlá rota, Medvídek Pú, Kačeří příběhy a Příšerky s.r.o. a mohli si začít užívat celotáborou hru.

Číst dále

Letní integrační tábor " Cesta kolem světa " 1.7.-9.7.23

Zobrazení: 143

Den po rozdáni vysvědčení jsme se opět sešli na Benecku na 1. letošním turnusu, tentokrát s tématem Cesta kolem světa. Po ubytovaní na pokojích a večeři nás přivítal bankéř Sullivan v Londýne. Na scéně se pak objevil Willy Fog, který se v místních novinách dočet, že svět se dá obejít během pouhých devíti dnů.

Číst dále

CHORVATSKO ROGOZNICA od 1. 6. do 11. 6. 2023

Zobrazení: 109

Ve čtvrtek 1. 6., na Den dětí se celá posádka sešla u Základní a Mateřské školy Jarov, abychom se vydali společně za Odysseem do námi neprobádaného města Rogoznica v Chorvatsku. Jako správní námořníci jsme se na cestu poctivě připravili a nakoupili si dostatek zásob jídla a pití na celý náš pobyt. Kvůli nakládání zásob se nám start výpravy trošičku protáhnul, ale pak už cesta utíkala rychle a na další den v ranních hodinách jsme byly na místě.

Číst dále

VÍKENDOVÝ POBYT V ČESKÉM ŠVÝCARSKU 24.2. 26.2.2023

Zobrazení: 108

Letošní rok jsme zahájili první víkendovou akcí, kterou jsme naplánovali v Českém Švýcarsku, konkrétně ve Starých Křečanech, které leží téměř ve Šluknovském výběžku. Hlavním důvodem víkendového pobytu bylo vyhnání Morany – tedy vyhnat zimu. ?

Číst dále