VALENTÝNSKÁ VÍKENDOVKA 16.2. - 18. 2. 2024

Zobrazení: 10

Valentýnskou víkendovkou jsme zahájili letošní aktivity spolku. V pátek 16.2. jsme se všichni, v hojném počtu, sešli u školy a kolem 15. hodiny vyrazili do malebné vesničky Ktová, která leží pod zříceninou hradu Trosky. Po brzkém příjezdu jsme se hned ubytovali v krásných a útulných pokojíčcích na statku Ktová. Romantická atmosféra na nás dýchla hned po příjezdu.

Číst dále

ARMY VÍKEND DEŠTNÉ V ORLICKÝCH HORÁCH 20. 22. 10. 2023

Zobrazení: 73

 

V pátek po obědě jsme vyrazili na poslední víkendovku v tomhle roce, a to na ARMY Víkend do Orlických hor. Cesta uběhla poměrně rychle a před 18. hodinou jsme už vystupovali u Horské chaty START v Deštné. Hned jsme se ubytovali a dali si večeři. Po ní jsme zhlédly film Copak je to za vojáka a šli jsme odpočívat, abychom sobotní nároční výcvik bez problému zvládli.

Číst dále

Letní integrační tábor " DISNEY " 9.8.-18.8.23

Zobrazení: 80

Hned první den 3.turnusu s názvem Walt Disney jsme se seznámili s Mickey a Minnie, kteří nás uvítali a uvedli do světa pohádek. Po vybalení věcí a ubytování na pokojích jsme se rozřadili do družstev – Mickey Mouse, Rychlá rota, Medvídek Pú, Kačeří příběhy a Příšerky s.r.o. a mohli si začít užívat celotáborou hru.

Číst dále

Letní integrační tábor " Cesta kolem světa " 1.7.-9.7.23

Zobrazení: 111

Den po rozdáni vysvědčení jsme se opět sešli na Benecku na 1. letošním turnusu, tentokrát s tématem Cesta kolem světa. Po ubytovaní na pokojích a večeři nás přivítal bankéř Sullivan v Londýne. Na scéně se pak objevil Willy Fog, který se v místních novinách dočet, že svět se dá obejít během pouhých devíti dnů.

Číst dále

CHORVATSKO ROGOZNICA od 1. 6. do 11. 6. 2023

Zobrazení: 79

Ve čtvrtek 1. 6., na Den dětí se celá posádka sešla u Základní a Mateřské školy Jarov, abychom se vydali společně za Odysseem do námi neprobádaného města Rogoznica v Chorvatsku. Jako správní námořníci jsme se na cestu poctivě připravili a nakoupili si dostatek zásob jídla a pití na celý náš pobyt. Kvůli nakládání zásob se nám start výpravy trošičku protáhnul, ale pak už cesta utíkala rychle a na další den v ranních hodinách jsme byly na místě.

Číst dále

VÍKENDOVÝ POBYT V ČESKÉM ŠVÝCARSKU 24.2. 26.2.2023

Zobrazení: 87

Letošní rok jsme zahájili první víkendovou akcí, kterou jsme naplánovali v Českém Švýcarsku, konkrétně ve Starých Křečanech, které leží téměř ve Šluknovském výběžku. Hlavním důvodem víkendového pobytu bylo vyhnání Morany – tedy vyhnat zimu. ?

Číst dále