Lhotka u Mělníka 26.-28.6.2020

Zobrazení: 756

Tentokrát jsme vyrazili užít si zábavu v přírodě do Lhotky u Mělníka. Sešli jsme se netradičně na Masarykově nádraží, kde jsme se rozloučili s rodiči a vyrazili vlakem směr Lhotka. Cestu jsme i s jedním přestupem zvládli na jedničku.

 

Na místě jsme došli do nedalekého areálu, a ihned se ubytovali v krásných dřevěných chatkách. Odpočinuli si po dlouhé cestě a šli na večeři, po které jsme se seznámili nejen mezi sebou, ale i s lesním skřítkem, který nám zadal několik úkolů, které jsme splnili a pak už se vydali rovnou do postýlek, abychom nabrali spoustu sil na druhý den.

Druhý den jsme vstali do nádherného počasí a protáhli všechny svaly venku při rozcvičce. Po vydatné snídani nás čekala spousta další úkolů, které nám zadal skřítek a jejich plnění nám zabralo celé dopoledne. Po obědě jsme si chvilku odpočinuli,  oblékli se do plavek a vydali jsme se na koupačku do místního rybníčku. Poté co jsme se vydováděli ve vodě, nám skřítek sdělil další úkol a to vyrobit kouzelné hůlky. Výrobou hůlek jsme strávili čas až do večeře a po ní jsme si sdělili naše nové zážitky a hurá do postýlek.

Ráno jsme se probrali opět malinkou rozcvičkou a hned po snídani si začali balit batůžky. Když bylo sbaleno, využili jsme krásného počasí a zahráli jsme si několik především míčových her. Trochu jsme si zatancovali a po obědě pak už nezbývalo nic jiného, než se rozloučit a vyrazit zpět domů.

Cestou zpět nás čekal opět přestup , kdy jsme využili volný čas při čekání na další vlak návštěvou parku v Mělníku.

Víkendová akce se vydařila, počasí bylo nádherné, pohodová parta lidí a to vše nám dopomohlo k tomu si víkend pořádně užít :-)

Míša