Vánoční dílny 10.12.2022

Zobrazení: 87

V sobotu jsme se sešli v DDM ve Štramberku s předvánoční náladou a energií k tvoření a řádění. Ve spolupráci s DDM jsme se vrhli na výrobu vánočních výrobků, dárků pro rodiče či jen tak pro naší radost.

Čekalo nás vytváření svícnů ze sklenice, které jsme si zdobili nejen přírodninami (větvičky, kokos), ale i různými třpytkami, ozdobnými stužkami atp. Dále jsme si vytvořili tučňáka z obrysu naší vlastní ruky a vatových tampónků, složili vánoční dřevěnou hvězdu na stromeček a pořádně si ji nazdobili třpytkami a barvami. Nakonec jsme si vyrobili i krásného andělíčka z bavlnek a papíru. Vše bylo krásně zabaleno s dobrotami a účastnickým listem v ručně namalovaných dárkových taštičkách.

Během tvoření jsme stihli také svačinu formou domácích pečených buchet a vánoček. Těsně před obědem jsme se sešli všichni u vánočního stromečku, zatancovali si a zazpívali koledy.

Po obědě následoval odpolední klid, který jsme strávili u pohádky a mohli tak načerpat sílu na následné řádění. Přichystali jsme si v tělocvičně opičí dráhu, kterou jsme prošli jako největší profíci a po uklizení překážek jsme celou akci zakončili diskotékou. Všichni jsme odcházeli domů s dárečky a zážitky spojené s vánoční atmosférou.

Klára