OLOMOUC 2.3. 4.3.2018

Zobrazení: 935

Tak a je to tady, zahájili jsme víkendové akce v letošním roce. Naší první víkendovkou se stala návštěva dalšího krajského města – Olomouc.

V pátek jsme vyrazili v odpoledních hodinách vlakem přímo z Prahy do Olomouce. Hned po příjezdu na nádraží jsme se vydali tramvají k ubytovně :)

 

Ubytováni jsme byli v klubovně, kterou provozují skauti nejen jako klubovnu, ale slouží i pro přespání. Povečeřeli jsme párky, zahráli si venku míčové hry, prozkoumali okolí a „šupky“ do pelechu.

V sobotu po obědě, po výborné rajské omáčce s kolínky jsme vyrazili směr ZOO. Čekala nás dlouhá cesta nejen MHD, ale i příjemná procházka. Počasí nám přálo, a tak jsme v ZOO strávili celé odpoledne. Viděli jsme spoustu známých, zajímavých zvířat a někteří odvážlivci také vylezli na rozhlednu, kde je čekal nádherný výhled po celé ZOO. Po nakoupení různých drobností, upomínkových předmětů jsme se vrátili zpět na ubytovnu. Zde jsme ještě prozkoumali dětská hřiště v areálu  , navečeřeli se a pomalu se chystali na kutě.

V neděli ráno jsme brzo vstali a hned po snídani vyrazili do obchodního domu, kde na nás čekala pohádka Čertoviny v Cinestar. V kině jsme byli téměř sami, a tak jsme si užívali prázdného sálu s popcornem a Coca Colou. : ) Po skončení kina na nás čekal oběd ve fast foodech, což naprosto všichni milujeme. :) Každý si vybral oběd dle své chuti a všichni tak byli spokojeni. Po obědě jsme už jen vyrazili na nádraží a hurá do svých domovů…. :)

Díky všem účastníkům a těšíme se na další výlety v roce 2018.. :)

Martin M.