HRADEC KRÁLOVÉ 1.12. - 3.12.2017

Zobrazení: 976

Tak a máme za sebou další skvěle vydařenou víkendovou akci, která se uskutečnila v Hradci Králové. Rozhodli jsme se, že postupně navštívíme všechna krajská města naší republiky. : )

Odjezd byl z hlavního nádraží v pátek kolem 15.00 hodiny. I když nás nakonec nejelo moc, protože chřipajzna si vyžádala své oběti. : ) Přesto jsme si to užili, jako vždy. Po příjezdu do Hradce, jsme z nádraží zamířili rovnou na ubytovnu, kde jsme se ubytovali. Následovně jsme si pošmákli na párku v rohlíku. 

 

Druhý den ráno jsme hned po snídani vyrazili do obřího akvária, kde jsme se nejen prošli džunglí, ale mohli jsme vidět obrovské množství exotických ryb. Nejvíc nás však zaujali rejnoci. : ) Po shlédnutí krátkého filmu, jsme se vydali zpět na ubytovnu poobědvat špagety. : ) Po obídku, náš klasický oddych a huráááá do bazénu. V bazénu, místních lázních jsme se neskutečně vyřádili na tobogánech, ve výřivkách, ale také jsme si pěkně zaskákali do vody z můstku. Největším zážitkem byly mořské vlny, které nám plavčík párkrát pustil do bazénu. Bylo to super, byli jsme tam téměř sami. : )

Po pořádném odmočení jsme se vrátili na ubytovnu dát si pořádnou večeři.

V neděli ráno, když jsme se nasnídali, uklidili si pokoje, vydali jsme se do CineStaru na film Padington 2. Po filmu nálet na oběd do fastfoodů. Po obědě rovnou na nádraží a zpět do Prahy. : )

Víkend nám zase utekl, jako každý strávený s rarášky. Děkujeme všem dětem i dospělákům, kteří se zúčastnili této báječnééé akce. Už teď se těšíme na další. : )

Martin M.