Krkonoše - Benecko 8.1. - 10.1.2016

Zobrazení: 896

Rarášci se tentokrát vydali za zimními radovánkami do Krkonoš. Cílem víkendového výletu za sněhem se stalo konkrétně Benecko a horská chata přímo u sjezdovky. Na místě nás uvítaly sněhové závěje a manželé Šírovi, kteří nám nejen zajistili dopravu, ale po celý pobyt se o nás výborně starali.

 

V sobotu nás probudilo slunce, posílili jsme se vydatnou snídaní a vydali se na procházku do centra Benecka. Zde si Rarášci mohli koupit nějakou drobnost na posilněnou. Po výtečném obědě a řádném odpočinku už jsme se chopili lyží, bobů, saní, lopat a všeho s čím lze řádit na sněhu. Každý si našel tu pravou zábavu a mohl si tak pořádně užít horského vzduchu. Vše potřebné jsme po návratu na chatu dali sušit a vrhli se hladově na večeři. Den jsme zakončili diskotékou, kde byli oceněni nejlepší tanečníci.

V neděli už bohužel nebylo tak krásné počasí jako den předcházející, ale přesto jsme neodolali a využili jsme zbytky volného času k poslednímu sněhovému sjezdu. Po obědě už zbývalo vzít sbalené věci a vydat se na autobus směr domov.

Z místa našeho pobytu jsme byli tolik nadšení, že už se nemůžeme dočkat léta, kdy se na stejné chatě bude konat letní tábor.

Markéta Sára P.