Víkendová návštěva Ještědu a Aquaparku v Liberci 6.2. - 8.2.2015

Zobrazení: 834

A máme za sebou další krásný víkendový výlet s Rarášky. Tentokrát jsme ho prožili v Liberci. Pro velký úspěch jsme si tento pobyt zopakovali - byli jsme zde již v loňském roce. Letos jsme byli nejprve na Ještědu, kam jsme vyjeli lanovkou. Je totiž 1012 m. n. m. Tudíž zde mnozí z nás překonali svůj strach z výšek - hlavně na lanovce. : ) Ještěd je hora, na které je známý televizní vysílač. Uvnitř je hotel a také bufet, kde jsme opět rádi utratili pár „kaček". Někdo si koupil jen pár sladkostí, ale někteří z nás i něco na památku. Bylo nádherné slunečné počasí, a o to krásnější byl pohled na okolní zasněženou krajinu.

 

Odpoledne jsme strávili v aquaparku, kde jsme se pěkně vyřádili, ale i si odpočinuli ve vířivce. Byl to opravdu parádní zážitek. Večer jsme se na naší ubytovnu vrátili pěkně unavení a hladoví. Dali jsme si večeři a skoro všichni jsme spěchali do hajan.

No a jak už to bývá, všechno začíná, ale i končí. V neděli ráno jsme si sytě posnídali, zabalili si své věci, poklidili na pokojích a tak to uteklo, že byl čas na oběd. Oběd nám připravili v obchodním domě, kde nám servírovali „smažák" s hranolky. : ) Mňam, to byla dobrota. No a pak už jen rychlé přemístění k autobusu a frčeli jsme do Prahy. Cesta utekla rychle, protože to vůbec nebylo daleko. Trvalo to jen hodinu. Na Černém mostě už na nás čekali rodiče.

A my všichni opět děkujeme všem Rarachům i Raráškům za krásný víkend plný zážitků.

Evík B.