Ledeč nad Sázavou 26.6. - 28.6.2015

Zobrazení: 839

Poslední víkendová akce tohoto školního roku s Rarachem byla opět super a naprosto vydařená. Vyrazili jsme v pátek odpoledne a jeli jsme vlakem až na místo „určení“. : ) Naše cílová vlaková zastávka se jmenovala Chřenovice – Podhradí. Od vlaku jsme šli jenom chviličku, ale za to to bylo celkem dobrodružné, protože jsme museli přejít přes dost vachrlatý malý mostek spíše lávku. Někdo se bál a „ječel jako siréna“, jiní byli odvážnější. Čekaly na nás krásné velké bungalovy, do kterých se nás vešlo celkem 12. To bylo taky bezva. Užili jsme si tam moc legrace. Na krásném velkém a travnatém pozemku byly také 2 hřiště a krytý bazén.

 

V sobotu jsme jeli vláčkem na výlet do Ledče nad Sázavou. Tam jsme navštívili hrad, kde se konal jakýsi jarmark a přehlídka různých staročeských tradičních řemesel a také výrobků a dokonce nám rytíři předvedli i pár šermířských kousků, do kterých nás též zapojili. Bylo to pěkné. A dokonce jsme byli i odměněni drobnými dárky. Jako vždy jsme i něco pokoupili a při odchodu z hradu jsme se ještě zastavili na ukázce hadů. To ale byla nádhera. Hladili jsme si je a dokonce jsme je měli i za krkem. Pak jsme se vydali zpět na vlak a do areálu, kde jsme byli ubytovaní. Po večeři jsme si ještě hráli a někdo se šel ještě i vykoupat do bazénu.

V neděli ráno, samozřejmě po snídani, jsme začali pakovat věci a uklízet naše dočasná obydlí. Ale jelikož jsme měli stále dostatek času, tak jsme se šli opět koupat a hrát si. Po obědě jsme se pomalu vydali k vlaku, na který jsme jen malou chvilku čekali. Nasedli jsme a „frčeli“ směr Praha. Víkend byl, jak už jsem psala na začátku, krásný, plný pohody a sluníčka a opravdu jsme si ho užili a odpočinuli si. A tak to má být. ;- ) Děkujeme Martinovi, že nám to všechno jako vždy zajistil a děkujeme i všem dětem a dospělým, že jeli a že jsme si ho mohli společně užít a prožít. : )

Evík B.