Mirákulum v Milovicích

Zobrazení: 973

V sobotu 27. 9. 2014 jsme se vydali s našimi rarášky za zábavou a dnem plným skotačení do zábavného rodinného parku Mirakulum v Milovicích. Zaskákali jsme si na obrovských nafukovacích polštářích, ze kterých jsme byli naklepaní jako vepřové řízky, proplétali jsme se ve spletitém bludišti – a díky bohu za vysoké lidičky, kteří tam byli s námi, protože bychom cestu ven hledali ještě dnes J. Nenechali jsme si ujít lanový hrad, který vybízel k prolézání všech skrýší a který se tyčil vysoko nad zemí, a proto se někteří raději dívali ze zdola a jen při pohledu na vysoké věže měli závratě.

 

Zavítali jsme i do daleké historie a objevovali dinosaury. Poté, co jsme vykopali monstrózní kostru dinosaura, na nás čekala výborná pizza.

S plnými břichy jsme nasadili čelovky, rozžhavili baterky a hurá do podzemních labyrintů. Tma tam byla jako v pytli a ty strašidelné zvuky... Čas se bohužel krátil, ale ještě se stihli prošmejdit starý dřevěný hrad s klouzačkami, prolézačkami a jedním kostnatým vězněm J.

Pak už nás čekala jen cesta na vlakové nádraží a hurá domů za rodiči. A teď už se těšíme na další dobrodružství, které je pro nás připravené...

Verča H.